Polityka prywatności

  1. Firma IVER-BUD s.c. przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
  2. IVER-BUD s.c. nie gromadzi i nie przechowuje żadnych danych osobowych w myśl ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422).
  3. Firma IVER-BUD s.c. pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizy statystyk odwiedzin, ustalenia, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
  4. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony firmy IVER-BUD s.c. wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
  5. Firma IVER-BUD s.c. używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, a także do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
  6. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
  7. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT
  8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce http://www.iver-bud.pl/index.php/polityka-prywatnosci/.

ślusarka aluminiowa, fasady, okna, drzwi